Kontak Internet sitesi

Istanbul'un tarihi Yarimadasinda

İstanbul'un tarihi ve turistik merkezine yakın, uygun fiyat'a rahat edebileceginiz, temizligin öncelik oldugu bir Hotel arıyorsanız, doğru adrestesiniz.
Hotel Davos İstanbul'un tarihi ve turistik merkezi olan Laleli'dedir. Tarihi ve turistik merkez'lerine yürüyüş mesafesi uzaklıgında olan Hotelimiz, Kapalıçarsı'ya 10 dakika, ayasofya, Sultanahmet camisi, Yerebatan sarnıcı ve Topkapı sarayı'na 15 dakikalık bir mesafededir. İsterseniz 100 metre uzaklıktaki Tramvay durakın'dan İstanbulun degisik bölgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan Dünyanin en güzel Şehirlerinden biri olan İstanbul'un hem modern, hem geleneksel yönünü göreceginiz, Boğazın mütiş atmosferini his edebileceginiz bir tatili bu şehirde yaşayabilirsiniz.

Hotel Davos

Hotel Davos 25 yıl geçmişi olan bir Aile işletmesidir. Davos İsviçre'nin dünyaca ünlü şirin bir kayak merkezidir. Ayrıca her yıl dünya ekonomi formu toplantılarının yapıldığı yerdir. İsvicrede edindigimiz 20 yıllık hotelcilik deneyimimizi, 1986'da açmıs olduğumuz hotelimizde Türkiye'den ve dünyanın degişik ülkelerin'den gelen misafirlerimize sunmak ilk başta gelen görevimizdir.
24 odası olan hotelimiz 2010 ve 2012 yılında komple yenilenmiştir.
İster turistik, ister ticari amaçlı gezilerinizde hotel çalışanlarımız rahat edebileceginiz ortami size sunabilmek için hizmetinizdedirler.